Obudzone Serca - Portal dla ludzi obudzonych

- Przebudzenie
- 33 Prawa Uniwersalne
- Szczęście
- Spokój
- Jestem światlem
- Prawa harmonii
- Oddychanie praną

- Strona główna
- Logowanie
- Rejestracja
- Regulamin
- Kontakt
- Mapa serwisu
Duchowa Armian

Przebudzenie

Książka Przebudzenie jest zbiorem rekolekcji wygłoszonych przez Anthony'ego de Mello, pochodzącego z Indii jezuitę, a zredagowanych po jego śmierci przez J. Francisa Strouda. Sercem ponadczasowego przekazu duchowego Anthony de Mello jest świadomość.

Mieszanka duchowości chrześcijańskiej, buddyjskich przypowieści, hinduskich ćwiczeń oddechowych oraz psychologicznej wnikliwości de Mello dała iście piorunujący efekt, jakim jest niniejsza książka. Przebudzenie to wielka synteza myśli i słów niosących gorącą nadzieję na lepszą przyszłość.

Książka składa się z krótkich rozdziałów, które można czytać w dowolnym miejscu - w zaciszu domowego ogniska, w biurze podczas przerwy w pracy, w autobusie... Ale uwaga! Znajdujące się tutaj rozdziały to wielkie wyzwanie dla każdego czytelnika. Jeśli je przeczytasz, w każdej chwili możesz doświadczyć prawdziwego przebudzenia.

Opuścisz ten świat iluzji nakierowany na zysk i konsumpcję. Staniesz się osobą świadomą prawdziwej natury świata. Ale to może się stać, jak utrzymuje Anthony de Mello, tylko przez uwrażliwienie na potrzeby oraz potencjał innych istot żyjących.

Przebudzenie to iście mistrzowska książka duchowa, która pobudza do działania w każdym aspekcie życia. Uczy, jak żyć w sposób właściwy. „Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać”.


 
Copyright © Obudzone Serca 2018 All Rights Reserved - Wszelkie prawa zastrzerzone.